Rietumu Bankas labdarības fonds rīko ekskursiju bērnu namu bērniem

2010. g. 29. oktobris

Rietumu Bankas labdarības fonds ar uzņēmuma Grand Credit atbalstu organizēja izzinošu un atpūtas ekskursiju 20 bērniem no bērnu namiem. Tās laikā bērni apmeklēja Motormuzeju, kur iepazina antīko spēkratu vēsturi, devās pusdienās un noskatījās pašu izvēlēto animācijas filmu.

Ekskursijā piedalījās bērni no sociālo pakalpojumu centra „Mercendarbe” (Baldone, Rīgas rajons), Rēzeknes bērnu nama un viņu viesi – Krievijas bērnu nama audzēkņi.

„Ir ļoti svarīgi, lai bērniem no bērnu namiem būtu iespēja pamainīt apstākļus, „izrauties” no ikdienas, apmeklēt jaunas vietas, komunicēt ar cilvēkiem no dažādām sociālajām grupām. Tas ļauj ne tikai iegūt jaunas zināšanas un pieredzi, bet arī nostiprina pašapziņu un pārliecību, ka viņi ir tādi paši pilntiesīgi sabiedrības locekļi, kā citi bērni un pēc būtības ne ar ko no viņiem neatšķiras.

Tuvojas Ziemassvētki – laiks, kad daudzi tradicionāli centīsies darīt labus darbus, palīdzēt citiem. Tā ir lieliska iespēja atbalstīt tos, kam atbalsts ir jo īpaši nepieciešams. Tomēr neaizmirsīsim, ka ļoti daudziem, un jo īpaši bērniem, atbalsts un uzmanība ir nepieciešami pastāvīgi. Es aicinu veiksmīgus uzņēmējus un ikvienu sabiedrības locekli savu iespēju robežās palīdzēt tiem, kuriem šobrīd ir grūti,” atzīmē Inga Šīna, Rietumu Bankas labdarības fonda Valdes priekšsēdētāja.

Rietumu Bankas labdarības fonds turpina izskatīt un atbalstīt projektus sociālajā jomā, veselības aprūpē, kultūrā un mākslā.Vesetas iela 7, Rīga, LV-1013
Tālr. +371 67020569, labdariba@rblf.lv